— DETAILING - ODBORNÁ PÉČE O VOZIDLO —

Naším cílem je dosáhnout co možná nejkvalitnějšího vzhledu vašeho vozidla. V rámci detailingových programů nabízíme nerůznější formy ochrany vozidla, jako je například keramická ochrana značky KRYTEX™, která slouží pro zachování hodnoty a vzhledu vozidla a především má pak za úkol usnadnit následnou údržbu. 

Kromě zlepšení estetického vzhledu auta vám pomůžeme navýšit prodejní hodnotu vašeho vozu. Při každé zakázce dbáme na pečlivost a řídíme se heslem "detailing není o rychlosti, nýbrž o kvalitě"

— APLIKACE KERAMICKÝCH OCHRAN KRYTEX™ —

V roce 2021 jsme se stali jako první detailingové centrum v Plzni certifikovaným partnerem společnosti KRYTEX™ a je nám velkým potěšením, že můžeme spolupracovat s tak kvalitní značkou. KRYTEX™ se prezentuje inovativními technologiemi, které mají za cíl ochranu a prodloužení životnosti různých produktů, v našem případě automobilů. 

O síle keramických ochran KRYTEX se již přesvědčila velká řada špičkových detailerů a jsme rádi, že vám tyto inovativní produkty můžeme nabídnout i u nás v Monzyportu! Více o společnosti KRYTEX najdete ZDE.

— LEŠTĚNÍ A RENOVACE LAKU —

Trápí vás na vašem vozidlu menší či větší vady laku způsobené například pravidelnou návštěvou kartáčové myčky? S tím si hravě poradíme. V Monzyportu vyladíme lak vašeho vozidla k dokonalosti skrze strojní leštění, na které používáme odborné lešticí kotouče, které odstraňují jemnou vrstvu laku a tím odstraňují i škrábance a hologramy z laku, vzniklé nevhodným mytím či sušením.

Před samotnou renovací laku s vámi vždy zkonzultujeme a poradíme vhodnou volbu následné ochrany laku. 

— PŘEDPRODEJNÍ SERVIS —

Prodáváte vozidlo a chcete zvýšit šance na jeho prodej? S automobilovým trhem máme letité zkušenosti, a tak dobře víme, že právě precizně vyčištěné vozidlo a profesionální fotografie udělají na potenciální zájemce ten správný dojem. 

A také víme, že se při prodeji vozidla počítá každá koruna, a tak předprodejní servis nabízíme za cenově zvýhodněnou nabídku.

— PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA VOZU —

Udržet vůz v čistotě bývá často časově náročné. Pro ty z vás, kteří si uvědomují, že právě čas jsou peníze, máme speciální program na pravidelnou údržbu vozu. Jednou za měsíc si u vás vůz vyzvedneme, vyčistíme interiér i exteriér a znovu vám jej přivezeme voňavý a čistý připravený na zdolávání dalších kilometrů. 

Pro naše zákazníky nabízíme balíček šesti očistných procesů, nebo roční předplatné na pravidelnou údržbu za cenově zvýhodněnou cenu.

— IMPOR VOZIDEL NA ZAKÁZKU A PŘESTAVBY DODÁVEK NA OBYTNÉ VOZY —

Sháníte vůz, ale nemůžete najít ten pravý? Přijďte k nám do Monzyportu. Sdělíte nám vaše požadavky a my vám vybereme tu nejlepší možnou volbu, která se na zahraničním trhu v daný moment bude nacházet. 

Toužíte po vysněném obytném vozu, ale chybí vám odvaha do rozběhnutí složitého projektu přestavby? Zavítejte k nám do Monzyportu! Rádi vyslechneme vaše požadavky a přání, jak konkrétně by váš "obytňák" měl vypadat. Vyhotovíme projekt, cenovou kalkulaci a zajistíme i import vámi vybrané dodávky.

— OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY —

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

— JSME TU PRO VÁS —

Naše pobočka ve Vejprnicích u Plzně je pro vás otevřena každý všední den od 8:30 do 17:00. Veškeré objednávky přijímáme skrze email a především pak skrze telefonický hovor, během kterého s Vámi rádi domluvíme termín konzultace či přímo objednávku termínu na Vámi požadovanou službu.