– FIRMA S DLOUHOLETOU TRADICÍ –

Společnost Centrum Monzyport figuruje na trhu s automobily nepřetržitě od roku 1992. Za dobu svého fungování zprostředkovala zákazníkům tisícovky vozidel z tuzemského i zahraničního trhu. Právě dovoz vozidel na zakázku se stal v prvním desetiletí tohoto století primární službou naší firmy. Tato zavedená západočeská společnost prošla v posledních letech generační obměnou, avšak svou činnost nepřerušila. V roce 2020 se vrací na západočeský trh s ještě bohatším výběrem služeb pro své stávající i budoucí zákazníky.

V našem portfoliu služeb nadále zůstává dovoz vozidel na zakázku ze zahraničí. V rámci této služby se budeme snažit uplatnit letité kontakty a zkušenosti získané při importu vozidel ze zemí EU, především pak ze sousedního Německa.

S importem vozidel úzce souvisí péče o vozidla. Pro tyto potřeby jsme v zadní části našeho objektu vytvořili odborně vybavené prostory pro detailing. Pod tímto pojmem se nachází důkladně čištění a ochránění interiéru i exteriéru vozidla včetně leštění a renovace laku, jehož cílem je vysoce kvalitní vzhled automobilu.

V roce 2021 jsme se stali jako první detailingové centrum v Plzni certifikovaným partnerem společnosti KRYTEX, která nabízí inovativní keramické ochrany na lak, ALU disky, kůži a mnoho dalšího.

I u nás v Centrum Monzyport se snažíme držet moderních trendů, proto nabízíme vysoce kvalitní služby v oblasti fotografování a natáčení spotů. Potřebujete prodat vůz a chcete snímky vozu uhranout potenciální zájemce? Neváhejte nás kontaktovat. Kromě kvalitních fotek či videí vám můžeme nabídnout profesionální detailingový předprodejní servis, díky kterému navýšíme hodnotu vašeho vozu.