Nabízíme profesionální služby v oblasti detailingu a péče o vozidlo...

—DOPŘEJTE VAŠEMU VOZU MAXIMÁLNÍ OCHRANU—

— PROČ JSME V MONZYPORTU ZVOLILI SPOLUPRÁCI PRÁVĚ SE SPOLEČNOSTI KRYTEX™? —

V oblasti detailingu se pohybuje řada výrobců keramických ochran, žádný z nich ale, dle našeho názoru, nedosahuje kvalit KRYTEXU. Keramické ochrany této značky jsou oproti konkurenčním značkám založené na zcela odlišné chemické bázi, v čemž právě spočívá jejich výjimečnost.

Nespornou výhodou této značky je garantovaná záruka funkčnosti produktu. Zdůrazňujeme ZÁRUKA, nikoliv životnost povlaku. U keramických ochran na lak garantujeme, že ochranný povlak bude fungovat minimálně po dobu 12 měsíců, aniž by bylo potřeba povrch vyživovat či revitalizovat.* Tuto garanci od žádného jiného výrobce keramických ochran nedostanete.

*v případě produktu KRYTEX 7H je záruka 9 měsíců.

Jak již bylo zmíněno výše, keramické ochranné nátěry KRYTEX jsou založené na zcela inovativní chemické bázi. Keramické povlaky od KRYTEXU byly podrobeny těžkým, místy až extrémním zatěžkávacím testům, při kterých byl povrch vystaven působení ředidla, acetonu a dalších vysoce koncentrovaným chemickým látkám. Funkčnost keramické ochrany to však nikterak nenarušilo.

Zmíněné zatěžkávací testy proběhly i v rámci intenzivního školení, které náš personál z Monzyportu absolvoval. V rámci tohoto školení jsme na vlastní oči viděli a pochopili, jaká sílá se v lahvičkách KRYTEX nachází, a to vše jen podtrhlo názor, že KRYTEX je budoucností tohoto oboru a pro nás ten nejlepší možný partner.

A proto jsme se v roce 2021 stali jako první detailingové centrum v Plzni certifikovaným partnerem značky KRYTEX. O síle těchto keramických ochranných nátěrů se můžete sami přesvědčit u nás na pobočce ve Vejprnicích. Jsme si jistí, že nám dáte za pravdu!

— K ČEMU SLOUŽÍ KERAMICKÁ OCHRANA KRYTEX? —

VŮZ SE PROKAZATELNĚ MÉNĚ ŠPINÍ, VODOODPUDIVOST

– keramická ochrana má samočistící účinek a extrémně vodu odpuzující vlastnosti. Snižuje usazování nečistot na barevném a lakovaném nátěru. Keramická ochrana usnadní údržbu a čištění povrchu, což klient ocení zejména při mytí vozu na bezkontaktní myčce.

OSLNIVÝ LESK

- keramické nátěry zajišťují velmi vysokou úroveň lesku, hloubku a intenzitu barvy lakovaného a barevného nátěru. Nedílnou součástí dosažení vysněného lesku je strojní korekce laku, následná aplikace keramického povlaku výsledný lesk zvýrazní. Při vrstvení keramiky vzniká efekt lupy - barva je výraznější (vrstvení možné u keramiky KRYTEX 9H+ - viz "Ceník služeb")

OCHRANA LAKU

– keramická ochrana chrání lak před vyblednutím a udržuje jeho přirozený barevný tón, snižuje riziko praskání laku a tvorby a šíření koroze. Lak zcela izolován od nepříznivého působení všech vnějších činitelů - kyselé deště, UV záření, škrábance, mechanická poškození, posypová sůl a další. 

SNIŽUJE RIZIKO POŠKOZENÍ

– keramická ochrana snižuje riziko poškození lakovaného a barevného nátěru při umývání v umývacích stanicích, které používají prostředky nízké kvality a které obsluhuje personál s nízkou úrovní zručnosti a zkušeností.

— TYPY OCHRANNÝCH NÁTĚRŮ KRYTEX™ —

KRYTEX™ 7H+

Tekuté sklo na barevné a lakované nátěry. V poměru cena/výkon naprosto bezkonkurenční produkt. Sníží usazování nečistot na laku a usnadní čištění a údržbu povrchu. Snižuje riziko tvorby a šíření koroze. Zvýší lesk, hloubku a intenzitu barvy. 

KRYTEX™ MEGA 8

Vylepšuje lesk, hloubku a intenzitu barvy. Chrání lak před vyblednutím a udržuje jeho přirozený tón barvy. Výrazně snižuje množství ulpěných nečistot na laku a usnadňuje čištění povrchu vozidla. Po aplikaci snižuje riziko poškození laku při umývání v mycích stanicích. Při aplikaci více vrstev má antigraffiti efekt. Snižuje riziko tvorby a šíření koroze

KRYTEX™ 9H

Ochrání lak před vyblednutím a snižuje riziko popraskání laku. Snižuje riziko tvorby a šíření koroze. Výrazně snižuje množství ulpěných nečistot na laku a usnadňuje čištění povrchu vozidla. Vylepšuje lesk, hloubku a intenzitu barvy lakovaného a barevného nátěru.

KRYTEX™ MEGA GLASS

Hydrofobní povlak na sklo se zárukou funkčnosti na 12 měsíců. Chrání sklo před deštěm, špínou a námrazou. Snižuje znečištění a usnadňuje čištění povrchu. V případě čelního skla klient ocení MEGA GLASS zejména při čištění mušek a jiného hmyzu. Až 10 krát snižuje použití kapaliny do ostřikovače a až 5krát prodlužuje životnost stěračů předního skla. Zvyšuje viditelnost při jízdě během špatných povětrnostních podmínek. 

KRYTEX™ MEGA RIMS

Keramická ochrana pro disky z lehkých slitin, která zabraňuje zachytávání brzdového prachu a snižuje riziko tvorby koroze. Zvýší lesk, hloubku a intenzitu barvy vašich ALU disků. Snižuje riziko poškrábání a poškození při použití nekvalitních prostředků v mycích stanicích. 

CENÍK APLIKACE KRYTEX™

V naší nabídce služeb jsou také aplikace produktů KRYTEX MEGA Black, MEGA Leather, MEGA Tex a MEGA Quick. Více informací o těchto produktech najdete v sekci "Ceník".

Na závěr bychom rádi zmínili, že každý keramický povlak je u nás v Centrum Monzyport po aplikaci vypálený IR lampou, čímž se zvýší jeho odolnost až o 30%.