— CENÍK —

JSME CERTIFIKOVANÝM PARTNEREM A OFICIÁLNÍM APLIKAČNÍM CENTREM KRYTEX™!

Keramické ochrany tohoto výrobce jsou oproti konkurenčním značkám založené na zcela odlišné chemické bázi, v čemž právě spočívá jejich výjimečnost. Nespornou výhodou této značky je garantovaná záruka funkčnosti produktu. Zdůrazňujeme ZÁRUKA, nikoliv životnost povlaku. U keramických ochran na lak garantujeme, že ochranný povlak bude fungovat minimálně po dobu 12 měsíců, aniž by bylo potřeba povrch vyživovat či revitalizovat. Tuto garanci od žádného jiného výrobce keramických ochran nedostanete. 

Skutečná životnost povlaků je v řádech let, nicméně je hodně individuální a odvislá od dlouhodobé péče majitele, či pravidelných návštěvách v aplikačním centru KRYTEX™. Pro více informací ohledně životnosti jednotlivých keramických nátěrů nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám s výběrem certifikovaného povlaku KRYTEXporadíme!

KERAMICKÉ OCHRANNÉ NÁTĚRY KRYTEX™

CENA

KRYTEX certifikovaný povlak 7H+

Záruka (garance funkčnosti): 9 měsíců / 15 000 km / 30 umytí

14 000 Kč (XL 16 000 Kč)

KRYTEX™ certifikovaný povlak 9H + MEGA 8

Záruka (garance funkčnosti): 12 měsíců / 20 000 km / 50 umytí

*součástí ceny aplikace KRYTEX™ MEGA GLASS na čelní okno

23 000 Kč (XL 26 000 Kč)

KRYTEX™ certifikovaný povlak 2x 9H + MEGA 8

Záruka (garance funkčnosti): 12 měsíců / 20 000 km / 50 umytí

*součástí ceny aplikace KRYTEX™ MEGA GLASS na exteriérová 
okna a aplikace MEGA LEATHER.

28 000 Kč (XL 30 000 Kč)

KRYTEX™ certifikovaný povlak 3x 9H + MEGA 8

Záruka (garance funkčnosti): 12 měsíců / 20 000 km / 50 umytí

*součástí ceny aplikace KRYTEX™ MEGA GLASS na exteriérová
okna, aplikace MEGA RIMS a aplikace MEGA LEATHER.

40 000 Kč (XL 43 000 Kč)

Leštění, renovace a korekce laku 

Nutné před aplikací keramické ochrany KRYTEX™. Cena odvislá od míry poškození laku, nutná konzultace předem.


*XL = SUV, MPV a limuzíny, uvedené ceny jsou včetně DPH

OD 8 000 KČ

— DETAILINGOVÉ SLUŽBY EXTERIÉR —


PROGRAM MEGA QUICK

RYCHLÝ POLYMERNÍ NÁTĚR S OCHRANOU LAKU VÍCE NEŽ 1 MĚSÍC

– předmytí vozu aktivní pH neutrální pěnou k dostatečnému odstranění hrubých nečistot, hloubkové ruční umytí vozu pH neutrálním šamponem pomocí mycí rukavice z nejjemnějšího mikrovlákna maximálně šetrné k laku vozidla za použití dvoukýblové metody, chemická dekontaminace laku (hloubkové čištění laku), čištění ALU disků a pneumatik (případně plechových disků a poklic), čištění podběhů, finální hloubkové ruční umytí vozu pH neutrálním šamponem pomocí mycí rukavice z nejjemnějšího mikrovlákna maximálně šetrné k laku vozidla za použití dvoukýblové metody, důkladné vysušení specializovaným přístrojem a ručníkem z mikrovlákna, ošetření pneu za účelem zvýšení lesku, ochrana laku polymerním nátěrem KRYTEX™ MEGA QUICK se zárukou funkčnosti na dobu 1 měsíce.

1599 Kč 

(XL 1899 Kč)

VOSKOVÁNÍ VOZU

KARNAUBSKÝ VOSK (VÝDRŽ 2-4 MĚSÍCE) 1999 Kč (XL 2399 Kč)

SYNTETICKÝ, HYBRIDNÍ VOSK (VÝDRŽ AŽ 6 MĚSÍCŮ) 2299 Kč (XL 2799 Kč)

KERAMICKÝ VOSK (VÝDRŽ 9-12 MĚSÍCŮ) 3599 Kč (XL 3999 Kč)

- předmytí vozu aktivní pH neutrální pěnou k dostatečnému odstranění hrubých nečistot, hloubkové ruční umytí vozu pH neutrálním šamponem pomocí mycí rukavice z nejjemnějšího mikrovlákna maximálně šetrné k laku vozidla za použití dvoukýblové metody, mechanická a chemická dekontaminace laku (hloubkové čištění laku), čištění ALU disků a pneumatik (případně plechových disků a poklic), čištění podběhů, finální hloubkové ruční umytí vozu pH neutrálním šamponem pomocí mycí rukavice z nejjemnějšího mikrovlákna maximálně šetrné k laku vozidla za použití dvoukýblové metody, důkladné vysušení specializovaným přístrojem a ručníkem z mikrovlákna, odmaštění laku, ošetření pneu za účelem zvýšení lesku, ošetření laku voskem dle výběru zákazníka (syntetický vosk, hybridní vosk, přírodní karnaubský vosk, keramický vosk), aplikace tekutých stěračů na čelní okno

1999 – 3999 Kč

PROGRAM CAN COAT

KERAMICKÝ SEALENT S OCHRANOU LAKU AŽ NA 6 MĚSÍCŮ

– předmytí vozu aktivní pH neutrální pěnou k dostatečnému odstranění hrubých nečistot, hloubkové ruční umytí vozu pH neutrálním šamponem pomocí mycí rukavice z nejjemnějšího mikrovlákna maximálně šetrné k laku vozidla za použití dvoukýblové metody, mechanická a chemická dekontaminace laku (hloubkové čištění laku), čištění ALU disků a pneumatik (případně plechových disků a poklic), čištění podběhů, finální hloubkové ruční umytí vozu pH neutrálním šamponem pomocí mycí rukavice z nejjemnějšího mikrovlákna maximálně šetrné k laku vozidla za použití dvoukýblové metody, důkladné vysušení specializovaným přístrojem a ručníkem z mikrovlákna, odmaštění laku, ošetření laku sealentem GYEON CANCOAT (výdrž více než 6 měsíců), ošetření plastových částí exteriéru, ošetření pneu za účelem zvýšení lesku, závěrečné doladění laku detailerem s příměsí SIO2, aplikace tekutých stěračů na čelní sklo.

4599 Kč 

(XL 4999 Kč)

— DETAILINGOVÉ SLUŽBY INTERIÉR —


BASIC

– důkladné vyluxování celého interiéru, hloubkové vyčištění plastových částí interiéru + následná impregnace ochrany, vyčištění všech oken v interiéru včetně horní hrany oken, antibakteriální dezinfekce vzduchových průduchů klimatizace horkou párou a dalších částí interiérů, antibakteriální vyčištění interiéru pomocí ozónu, provonění interiéru

799 Kč (XL 999 Kč)

COMFORT

– důkladné vyluxování celého interiéru, v případě látkového povrchu - tepování sedadel a dalších látkových částí interiéru (v případě koženého povrchu - hloubkové čištění kůže + následná ochrana všech kožených povrchů v interiéru), tepování koberečků, hloubkové vyčištění plastových částí interiéru + následná impregnace ochrany, vyčištění všech oken v interiéru včetně horní hrany oken, antibakteriální vyčištění interiéru pomocí ozónu, provonění interiéru

1799 Kč 

(XL 4999 Kč)

COMFORT +

– důkladné vyluxování celého interiéru, demontáž a montáž vnitřních sedadel (pokud to míra znečištění látky vyžaduje), v případě látkového povrchu - tepování sedadel a dalších látkových částí interiéru, (v případě koženého povrchu - hloubkové čištění kůže + následná ochrana všech kožených povrchů v interiéru), tepování koberečků, hloubkové vyčištění plastových částí interiéru + následná impregnace ochrany, vyčištění všech oken v interiéru včetně horní hrany oken, antibakteriální dezinfekce vzduchových průduchů klimatizace a dalších částí interiérů horkou parou, impregnace koberečků, antibakteriální vyčištění interiéru pomocí ozónu, provonění interiéru.

Základní umytí exteriéru

– předmytí vozu aktivní pH neutrální pěnou k dostatečnému odstranění hrubých nečistot, hloubkové ruční umytí vozu pH neutrálním šamponem pomocí mycí rukavice z nejjemnějšího mikrovlákna maximálně šetrné k laku vozidla za použití dvoukýblové metody, důkladné vysušení specializovaným přístrojem a ručníkem z mikrovlákna, ošetření pneu za účelem zvýšení lesku

2699 Kč (XL 2999 Kč)

INTERIOR LEATHER WELLNESS

– důkladné vyluxování celého interiéru, demontáž a montáž vnitřních sedadel (pokud to míra znečištění látky vyžaduje), hloubkové čištění kůže specializovanými přípravky, tepování koberečků, hloubkové vyčištění plastových částí interiéru + následná impregnace ochrany, vyčištění všech oken v interiéru, antibakteriální dezinfekce vzduchových průduchů klimatizace a dalších částí interiérů horkou parou, impregnace koberečků, antibakteriální vyčištění interiéru pomocí ozónu, provonění interiéru, aplikace keramické ochrany KRYTEX MEGA LEATHER na veškeré kožené povrchy v interiéru.

Základní umytí exteriéru

– předmytí vozu aktivní pH neutrální pěnou k dostatečnému odstranění hrubých nečistot, hloubkové ruční umytí vozu pH neutrálním šamponem pomocí mycí rukavice z nejjemnějšího mikrovlákna maximálně šetrné k laku vozidla za použití dvoukýblové metody, důkladné vysušení specializovaným přístrojem a ručníkem z mikrovlákna, ošetření pneu za účelem zvýšení lesku

4499 Kč 

(XL 4999 Kč)

— DETAILINGOVÉ SLUŽBY - APLIKACE KRYTEX™ —

APLIKACE KERAMICKÉ OCHRANY NA ALU DISKY, SKLO, PLASTY, KŮŽI A PNEUMATIKY


KERAMICKÁ OCHRANA ALU DISKŮ – KRYTEX™ MEGA RIMS

Keramická ochrana pro disky z lehkých slitin, která zabraňuje zachytávání brzdového prachu a snižuje riziko tvorby koroze. Odolává vysokým teplotám a má vynikající samočistící schopnosti.Zvýší lesk, hloubku a intenzitu barvy vašich ALU disků. Snižuje riziko poškrábání a poškození při použití nekvalitních prostředků v mycích stanicích. Keramický povlak s životností 12-18 měsíců / 50 umytí / 20 000 km. Pro zajištění co možná nejlepšího vzhledu vašich ALU kol nabízíme za příplatek i leštění vnitřní a vnější strany ráfku odbornými kotouči a pastami. 


– Aplikace keramické ochrany MEGA Rims na ALU disky (4x disk) ve dvou vrstvách - 3999 Kč

– Aplikace keramické ochrany MEGA Rims na ALU disky ve dvou vrstvách + leštění disků (4x disk) - 4999 Kč

3 999 Kč

KERAMICKÁ OCHRANA SKEL - KRYTEX™ MEGA GLASS

Hydrofobní povlak na sklo se zárukou funkčnosti na 12 měsíců. Chrání sklo před deštěm, špínou a námrazou. Snižuje znečištění a usnadňuje čištění povrchu. V případě čelního skla klient ocení MEGA GLASS zejména při čištění mušek a jiného hmyzu. Až 10 krát snižuje použití kapaliny do ostřikovače a až 5krát prodlužuje životnost stěračů předního skla. Zvyšuje viditelnost při jízdě během špatných povětrnostních podmínek. Keramický povlak se zárukou funkčnosti na čelním skle 12 měsíců. V případě bočních skel je doživotní záruka.

Speciální keramický ochranný povlak na okna s dlouhotrvajícím vodoodpudivým účinkem. Hlavním úkolem keramické ochrany na oknech je zvýšit vaši bezpečnost a pohodlí při jízdě v obtížných podmínkách na silnici. Povlak má na čelním skle životnost 12 měsíců nebo 30 000 km. Na bočních sklech může vydržet působit až trojnásobně déle, tedy až na 36 měsíců.

– Aplikace keramické ochrany MEGA Glass na čelní okno - 1399 Kč

– Aplikace keramické ochrany MEGA Glass na vš. exteriérová okna - 1799 Kč

1 399 Kč

KERAMICKÁ OCHRANA KŮŽE - KRYTEX™ MEGA LEATHER

Vysoce moderní keramický povlak speciálně vyvinutý pro všechny typy kožených čalounění. Poskytuje vynikající ochranu proti nečistotám, usnadňuje čištěná povrchu a chrání kůži před zabarvením od oděvů. Kůže po nanesení ochrany neztvrdne, ani se nezvyšuje její kluzkost a udržuje přírodní vzhled. Životnost povlaku je až 6 měsíců.

2 499 Kč

KERAMICKÁ OCHRANA PNEUMATIK - KRYTEX™ MEGA BLACK

Polymerní ochranný nátěr na gumu. Speciální produkt, který chrání gumu / pneumatiku před popraskáním a udržuje její přirozenou barvu. MEGA Black pomáhá chránit gumu před znečištěním a vodou a udržuje gumu černou až 3 měsíce. Životnost tohoto produkt je 3-6 měsíců. Vhodné i pro gumové koberečky. 

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

KERAMICKÁ OCHRANA TEXTILU A STŘECH KABRIOLETŮ

- KRYTEX™ MEGA TEX

I střechy kabrioletů si zaslouží patřičnou ochranu proti vodě, znečištění a UV záření. Tento organický ochranný nátěr na textil s výdrží 6 měsíců je silně hydrofobní a rychle odvádí vodu a kapaliny z tkanin a textilií. Kromě střech kabrioletů lze tuto metodu využít i na textilní koberečky vozidel.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

— DALŠÍ DETAILINGOVÉ SLUŽBY —

RENOVACE, LEŠTĚNÍ A KOREKCE LAKU

Trápí vás na vašem vozidlu menší či větší vady laku způsobené například pravidelnou návštěvou kartáčové myčky? S tím si hravě poradíme. V Monzyportu vyladíme lak vašeho vozidla k dokonalosti skrze strojní leštění, na které používáme specializované přístroje včetně profesionálních lešticích kotoučů, které odstraňují z laku škrábance a hologramy vytvořené nevhodným mytím či sušením a dalšími vlivy. V rámci níže uvedené částky je zahrnuto hloubkové umytí exteriéru vozidla a příprava povrchu na renovaci laku.

JEDNOKROKOVÁ RENOVACE LAKU – 7999 Kč (XL 9999 Kč)
Doba trvání 12-18 hodin

VÍCEKROKOVÁ RENOVACE LAKU – 10999 Kč (XL 12 999 Kč)

Doba trvání 16-22 hodin

LOKÁLNÍ LEŠTĚNÍ A RENOVACE LAKU - 799 Kč / h

OD 7999 Kč

PŘEDPRODEJNÍ SERVIS

Interiér

– důkladné vyluxování celého interiéru, demontáž a montáž vnitřních sedadel (pokud to míra znečištění látky vyžaduje), v případě látkového povrchu - tepování sedadel a dalších látkových částí interiéru, (v případě koženého povrchu - hloubkové čištění kůže + následná ochrana všech kožených povrchů v interiéru), hloubkové vyčištění plastových částí interiéru + následná impregnace ochrany, vyčištění všech oken v interiéru včetně horní hrany oken, antibakteriální dezinfekce vzduchových průduchů klimatizace a dalších částí interiérů horkou parou, antibakteriální vyčištění interiéru pomocí ozónu, provonění interiéru

Exteriér

– předmytí vozu aktivní pH neutrální pěnou k dostatečnému odstranění hrubých nečistot, hloubkové ruční umytí vozí pH neutrálním šamponem pomocí mycí rukavice z nejjemnějšího mikrovlákna maximálně šetrné k laku vozidla za použití dvoukýblové metody, mechanická a chemická dekontaminace laku (hloubkové čištění laku), čištění ALU disků a pneumatik (případně plechových disků a poklic), čištění podběhů, důkladné vysušení specializovaným přístrojem a ručníkem z mikrovlákna, ochrana laku polymerním nátěrem KRYTEX™ MEGA QUICK, ošetření pneu za účelem zvýšení lesku

+ nafocení auta profesionálním fotografem

3499 Kč

(XL 3899 Kč)

— Objednejte si naše služby —

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.